Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GeneL ...........

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
GeneL ........... Vide
MesajKonu: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 17:35

Site Yöneteminden istediklerinizi burada Belirtiniz ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 17:39

bana azalıq verrr Very Happy:D
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 17:42

Muhtar ben siteye müzik bölümünün açılmasını istiyorum king Twisted Evil
bide duyurular bölümü açarsan oraya konser vs. biçok duyuruyu yazabiliriz bom
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 17:59

duyuru ii fikir
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 18:03

bu arada benim bazı yazdıklarımı siliosunuz galiba bakın baştan söliyim ben buraa gırgır var die geldim

ciddi olcaksak flood falan yapmıcaksak konuyu bölmiceksek bujnun neresi gırgır ben bişey yazmışım versin cvbını oda gırgır bi şekilde ille orda o konu ile ilgili yorummu yapılması lazım yani
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 20:23

Kimsenin Yazdıkları silinmedi Water istekleri kaide aldım Başka istekleriniz varsa yzabilirsiniz !!
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 20:28

Teşekkürler Muhtar Büyüksün lol!
Misafir

Misafir
Anonymous

GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 21:19

Bilgisayar Bölümüne Bilim-Teknoloji ve İnternet BöLümLeri aÇıLMasını İstiyorum

SeLametLe..
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 09:47

forum kurallları çok saçma burda sanki çok ciddi bişey yapıyormuşuz gibi kurallar koymuşsunuz

muhabbet yeri burası bence paylaşım 2. planda
Misafir

Misafir
Anonymous

GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:33

Crewen demiş ki:
forum kurallları çok saçma burda sanki çok ciddi bişey yapıyormuşuz gibi kurallar koymuşsunuz

Forumlarda Kurallar Olmassa Hiç Bir Şey Olmaz.. Forum Kuralları Sitenin Taçıdır.. Eğer Site Büyümek Gelişmek İstiyorsa Buda Çeşitli Kurallar Çerçeveler İçerisinde Olur Eminimki İlerledikce Bu Siteye Alan Adıda aLınır.. Ama Sen Bu Cerçeveler İçinde Eylenirsin Gülersin Matrak Yaparsın Kimse Sana Karışmaz Ama Kurallara Uymak Suretiyle..

Her Muhabbettede Sen Paylaşım Yaparsın Wink Bence İkinci Plana Atma (:

Ben Bunları Niyemi Sölüyorum veya Daha 3-5 Mj Olan Birisi Bunu Niyemi Yazıyor Dersen Bu İşlerde Artık Tecrübeliyim.. Ama phpbbde Değil Genellikle vB Üzerine Çalıışırım vede Çok Site Tasarım Etmiş ve Açmışımdır..
Yani O Sitelerdede Kuralları Gereksiz Bulursak İşimiz Zorlaşır..

Benimde İsteğim Olucaktı Yönetimden Takımım Kısmında Bursasporumuzun Olmaması Utanç Verici..
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:37

harbi bursaspor bölümü açın Very Happy

bende forum konusunda geri olduğumu düşünmüyorum büyük sitelerde büyük yetkiler aldım

düşüncene saygı duyarım

ancak bu sitenin amacı büyümek deil gırgır biliodum ben onun için öle düşündüm
Misafir

Misafir
Anonymous

GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:38

Takımım Kısmına BURSASPOR EKLenmiştir...
Misafir

Misafir
Anonymous

GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:44

Teşekkürler Emre..
Misafir

Misafir
Anonymous

GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:46

Ne Demek Görevimiz (:
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 12:50

ShadowMan demiş ki:
Crewen demiş ki:

Forumlarda Kurallar Olmassa Hiç Bir Şey Olmaz.. Forum Kuralları Sitenin Taçıdır.. Eğer Site Büyümek Gelişmek İstiyorsa Buda Çeşitli Kurallar Çerçeveler İçerisinde Olur Eminimki İlerledikce Bu Siteye Alan Adıda aLınır.. Ama Sen Bu Cerçeveler İçinde Eylenirsin Gülersin Matrak Yaparsın Kimse Sana Karışmaz Ama Kurallara Uymak Suretiyle..

Her Muhabbettede Sen Paylaşım Yaparsın Wink Bence İkinci Plana Atma (:

Ben Bunları Niyemi Sölüyorum veya Daha 3-5 Mj Olan Birisi Bunu Niyemi Yazıyor Dersen Bu İşlerde Artık Tecrübeliyim.. Ama phpbbde Değil Genellikle vB Üzerine Çalıışırım vede Çok Site Tasarım Etmiş ve Açmışımdır..
Yani O Sitelerdede Kuralları Gereksiz Bulursak İşimiz Zorlaşır..

Benimde İsteğim Olucaktı Yönetimden Takımım Kısmında Bursasporumuzun Olmaması Utanç Verici..

Bende aynı istkte bulunucaktım sen benden hızlı davranmışsın Smile
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyPtsi Eyl. 29 2008, 10:48

siteye

günlük , itiraf ediyorum , dert köşesi , nefret ettikleriniz , özgeçmiş bölümü açılmasını istiorum

Very Happy eğlene bölümüne koyabilirasiniz çok makara olur
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 00:33

Crewen demiş ki:
siteye

günlük , itiraf ediyorum , dert köşesi , nefret ettikleriniz , özgeçmiş bölümü açılmasını istiorum

Very Happy eğlene bölümüne koyabilirasiniz çok makara olur

İsteklerinizi Yeni muhtara belirticeksiniz Muhtar secimleri cok yakında başlıcaktır ...
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptySalı Ekim 14 2008, 01:29

hayattan tat almak istiyorum bunu yapabilir miyiz emre Very Happy Smile
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptySalı Ekim 14 2008, 11:26

Zaikeith demiş ki:
hayattan tat almak istiyorum bunu yapabilir miyiz emre Very Happy Smile

Krdeşim sen iyice paranoyak olmuşsun yaa bigün takılalımda dertleşelim Wink Smile
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptySalı Ekim 14 2008, 23:09

WateR demiş ki:

Krdeşim sen iyice paranoyak olmuşsun yaa bigün takılalımda dertleşelim Wink Smile
Bencede seko sen bi traphy e al apoyu SmileSmile
ASLHN

Bağımlı Üye ASLHN

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : İş/Hobiler : resim resim resim Lakap : yalnız ressam
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptySalı Ekim 14 2008, 23:28

İŞ İLANLARI KÖŞESİ AÇALIM PLS!!
DarKZoMBié

Meraklı Üye DarKZoMBié

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : TeKSaS-KaLe Arkası İş/Hobiler : Counter Strike 1.6 , NFS Pro Street Lakap : ScaячEηєmч
Kişi sayfası
Rep::
GeneL ........... Img_left1000/1000GeneL ........... Empty_bar_bleue  (1000/1000)
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyÇarş. Ekim 15 2008, 07:02

Oyun Arşivi Açarmısınız..

Tüm FuLL OyunLarı PayLaşabiLiriz..
http://forum-turkiye.yetkinforum.com
DarKZoMBié

Meraklı Üye DarKZoMBié

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : TeKSaS-KaLe Arkası İş/Hobiler : Counter Strike 1.6 , NFS Pro Street Lakap : ScaячEηєmч
Kişi sayfası
Rep::
GeneL ........... Img_left1000/1000GeneL ........... Empty_bar_bleue  (1000/1000)
GeneL ........... Vide
MesajKonu: Geri: GeneL ...........   GeneL ........... EmptyÇarş. Ekim 15 2008, 14:24

KonuLarın Aşağında HızLı Cevap BöLümüde OLursa Sevinirim BöyLecek Hemen CevapLarımızı YazabiLiriz...

İnş.. FLood Yerine Geçmez..
http://forum-turkiye.yetkinforum.com

GeneL ...........

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası