Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kara sevdaya tutulanlar için aşk nickleri...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
kara sevdaya tutulanlar için aşk nickleri... Vide
MesajKonu: kara sevdaya tutulanlar için aşk nickleri...   kara sevdaya tutulanlar için aşk nickleri... EmptyCuma Eyl. 26 2008, 14:34

Aşkı zirvede yaşayanlar için kara sevdalı aşk nickleri

Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin...

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Bizim şiirlerimiz acıklı, sevdalarımız sürekli olur. Buralarda şiirler kağıtlara değil yanık kalplere yazılır.

Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez, hani gülmek ister, yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez, hani onu severde hiç söyleyemez... Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya, işte o zaman insan ölmek isterde ECEL gelmez..

kara sevdaya tutulanlar için aşk nickleri...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası