Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj Vide
MesajKonu: Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj   Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:50

İhtilal bir okul gibidir!

Bugüne değin bir çok MC geldi geçti İhtilal ailesi sınırlarından ve hepsiyle de hala dostluğumuz devam etmekte.Birbirimin konserlerine gider,yeni bir parça kaydettiğimiz de fikir alış verişinde bulunuruz yani saygı ve sevgimiz bitmez.
İhtilal oluşumunu bir okula benzetiyorum.Okullarda her mevsim öğrenciler gelir öğrenciler gider,İhtilal de o misal işte,mevsimler gelir geçer gelip geçenlerle beraber ama 'İhtilal hep devam eder.' (Huzur ve tebessüm aynı anda canlanıyor yüz hatlarında)

Bir de solo albüm deneyelim dedik!

Zaman zaman sahne aldığımız konserler de veya sizler gibi haber portalları aracılığyla solo albümler çıkartacağımızı duyurmuştuk ancak bu bazı çevrelerce; ''Acaba Ayrılıyorlar mı?'' gibisinden çarptırıldı.
Şu hiç bir zaman unutulmasın ki bizler çocukluğumuzdan beri birlikteyiz,yıllardır aynı nefesi soluyoruz desem abartmış olmam inanın.Bu beraberliği İhtilal grubu için değil kardeşliğimiz için devam ettiriyoruz ve müftülük aynı yere gömülmemize izin vermezse mezara kadar da devam edecek. (Kahkahaya boğuşuyor,ya da kükrüyor tam kestiremiyorum ben de)
RAP bizim için ikinci plandadır yani önce dostluğumuz gelir ve herkesin de bunu böyle bilmesini istiyorum.Onun dışında zaten önümümüzdeki günlerde yine İhtilal grubu olarak bir albüm ile çıkacağız dinleyicilerimizin karşısına.

İğneleyici liriklerden vazgeçemeyen bir sanatçı olduğunu biliyorum ve soruyorum Kaplan'a;

Playlist'e baktığımızda ilk gözümüze çarpan parça Pit10 ile kaydettiğiniz ''Bizde Töre Der ki!'' isimli çalışma.Kimler nasibini alıyor bu parçadan?

Pit10 ile uzun zamandır düşünüyorduk beraber birşeyler kaydedelim diye bu albüme nasipmiş.Hani nasıl derler; ''Basın aracılığıyla atışmak istemiyorum kimseyle,seviyemi düşüremem'' (diyor ve kahkaların arasından zor da olsa tamamlıyor cümlesini.) Bu parçadan nasibini alan aldı,daha fazla yorum yapmak istemem.

Onlar benim çocuklarım!

Hep şu soru geliyor her albüm yaptığımızda; ''Hangi şarkı daha özel sizin için?''
Albümdeki şarkıları katagorize edemem onlar hepsi aynı değerde benim için bir nevi çocuklarım benim onlar,minik minik kaplancıklarım çünkü hepsi benim gibi yırtıcılar gerektiği yerde,gerektiği zamanda,gerektiği kişiye. (Yok yok bu sefer gülmüyor gerçekten kükrüyor)

Undergroundu bilmem ama bizim mahallede yankı uyandıran bir albüm oldu!

Her albümde olduğu gibi bu albümün kayıtlarında da çok eğlendik diyebilirim.Her albümde stüdyoya girdiğimiz andan itibaren trajı komik olaylar başlar ve sıralanır ardı ardına ama hiç değişmeyen bir komedi vardır ki RECORD düğmesine bastığımı sanarak okumaya başlıyorum lirikleri,bi' bakıyorum ki program kaydetmiyor ben de kendi kendime bağırıyorum deli gibi,tarif edilemez bir duygu bu.
Bir de bana özel bir anı var her albüm kayıtı sırasında yaşadığım.Malum sesim biraz kalın,tamam tamam baya bi' kalın ama onu bir de gelin bizim mahalleye sorun.Her parça kaydından sonra mahalle ayağa kalkıyor sesimden,yani undergroundu bilmem ama bu albüm bizim mahallede oldukça ses getirdi. (Malum durumu tahmin ediyorsunuz.)
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj Vide
MesajKonu: Geri: Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj   Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 01:24

Paylaşım için teşekkürler Crewen ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com

Kara Kaplan-Bitmez İhtilaller Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası