Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Da Poet: ''Selamlar''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
Da Poet: ''Selamlar'' Vide
MesajKonu: Da Poet: ''Selamlar''   Da Poet: ''Selamlar'' EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:51

selamlar
umarim herkes iyidir
uzun zamandir birseyler yazamiyordum..
neden birseyler yapmiyorsun? neden sesin solugun cikmiyor ?tarzinda bir cok soru aldim...
bunun uzerine buraya birseyler yazmaya karar verdim..
ilk once egitim vs.durumlarimdan dolayi hayat bana büyük bi engel,kafam rahat degil..
ikincisi ve en önemlisi ben bir albümü iptal ettim..bircok sebebi vardi
ilk nedeni bu albümü yapip nete vermenin beni bir zerre bile heyecanlandirmiyor olmasiydi..
ben iki tane veledin bana yorum yapmasi icin muzik uretcek donemleri coktan gectim..
cok sikildim,basit insanlardan ve kisirdongü evresinden..o yüzden albümümü iptal ettim..
ki zaten sonucu boyle olcak birsey icin pek iyi performansim olmazdi..
ben beni az yada cok dinlemis ve en onemlisi az cok saygi gosteren herkesi cok seviyorum ve cikarci ve bi b.k bilmedigi halde konusan insanlardanda bi o kadar nefret ediyorum..
ilerde surekli birlikte olacagiz..bir kac ay sabir
kendinize cok iyi bakin,bilgilenin ,arasitirin ,ucuz olmayin

saygilar

dp
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Da Poet: ''Selamlar'' Vide
MesajKonu: Geri: Da Poet: ''Selamlar''   Da Poet: ''Selamlar'' EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 01:24

Paylaşım için teşekkürler Crewen ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com

Da Poet: ''Selamlar''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası