Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olympos olusumu sona ermistir.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
Olympos olusumu sona ermistir. Vide
MesajKonu: Olympos olusumu sona ermistir.   Olympos olusumu sona ermistir. EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 10:59

Pit10'dan Açıklama!
Selamlar, 2000li yillarin basindan beri bir rap studyosundan ve bir rap muzik toplulugundan ote, buyuk dostluklarin ana yapi tasi olarak tanimladigimiz "Olympos" olusumu artik bitmistir. Bu olusumla ilgili su ana kadar alinan kararlar gibi bu sefer de en hayirli karari verdigime inaniyorum. 2001'de home studioma verdigim isim ve beraber birseyler paylasip muzik yaptigimiz insanlar olarak nitelendirdigimiz, gecen zamanin hayli olgunlastirip bir cok kiside yer eden, bir cok insanin gonlune taht kuran "Olympos" olusumu bitip, "Olympos" ismi tipki her seyin daha guzel oldugu ilk zamanlardaki gibi sadece studyomun ismi olmustur. Ileride hedefim "Olympos" ismini kurmayi dusundugum yapim firmasiyla devam ettirmektir, yeni yapilanmalar ya da yeni yol bitimleri olabilir, fakat su an icin durum bundan ibaret. Bu arada bu gelismeye cok sevinecek bazi karsi cepheler oldugunu adim gibi biliyorum. Hic kina yakmasinlar, Olympos olusumunda vaktiyle yer alan herkesin, calismalariyla cok yuksek hedeflere ulasacagini biliyorum. Benim, gecmisime her zaman saygim vardir, bu zamana kadar beraber calistigimiz, beraber her seyi paylastigimiz arkadaslarimda da bunun boyle olmasini temenni ediyorum ve onlara basarilar diliyorum. Su an icin soylenecek daha fazla bir sey yok; kisaca ozetlemek gerekirse artik Olympos bir olusum degildir, stüdyomun ismidir.
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Olympos olusumu sona ermistir. Vide
MesajKonu: Geri: Olympos olusumu sona ermistir.   Olympos olusumu sona ermistir. EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 01:28

Paylaşım için teşekkürler Crewen ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası