Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eminem Ve 50 cent röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
Eminem Ve 50 cent röportajı Vide
MesajKonu: Eminem Ve 50 cent röportajı   Eminem Ve 50 cent röportajı EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 11:00

jason dark: selam çocuklar öncelikle albüm satışlarından dolayı ikinizide tebrik ediyorum.marshall 15 milyon curtis de 11 milyon satış rakamına ulaştınız.

eminem: evet 50 yi geçtim

50 cent: ama hala albümler piyasada

eminem:bu saatten sonra 4 milyon satamazsın heralde
(gülüşmeler)

jason dark: em öncelikle şunu sormak istiyorum tedavin yüzünden 12 avrupa konseriniz iptal oldu bunları telafi edecekmisiniz.

eminem: çok istiyoruz ama söz vermiyoruz.yaza belki

jason dark: 50,game konusunda bi gelişme varmı?

50: ne gibi?

jason dark: yani bu konuda herkes farklı görüşlerde kimisi game i savunup g-unit e dönmesin diyor kimisi game bir daha g-unit e giremez diyo kimiside barışmanızı istiyor.

50: bu konu hakkında konuşmayı istemiyorum.g-unit olarak karar aldık game attığımız son diss hate it or game it game ile ilgili son laflarımızdı.

jason dark: peki em sen bu konuya karışmayı düşünüyomusun çoğu kişi dre,sen ve snoop un el atması gerektiğini söylüyor

eminem: ben karışmadım ve hiç bi zaman karışmam bu ikisini ilgilendiren bi mesele zaten karışsaydım her şey farklı olurdu

jason dark:peki ikinizde albümünüzde kalan parçalarınıza klip çekmeyi düşünüyomusunuz

50: ben zaten hepsine çektim ve dvd de yayınlanacak.

eminem: ben çekmeyi düşünmüyorum vakit yok ***
(gülüşmeler)

jason dark: neden?

eminem: şu anda g-unit albümü üzerinde çalışıyorum daha sonra da d-12 ve obie albümleri çıkacak baya yoğunum

jason dark:peki ikinize de özel bi soru.hailie ve marquis ile aranız nasıl?

eminem: çok iyi ikisinide seviyoruz

50: evet fazla vaktimiz yok ama onlarla elimizden geldiğince bolca vakit geçirmeye çalışıyoruz.

jason dark: peki ikisininde büyüdüğünde sizler gibi sanatçı olmalarını istermisiniz

50:büyüdüğünde ne olacağına kendi karar verir öyle bi düşüncem yok

eminem: ben istemem.bush un başkan olduğu bi ülkede en azından kızım sanatçı olmasın

jason dark: peki hazır bush demişken ona karşı baya tepkilisiniz.nedeni savaşmı

eminem:bizim bildiğimiz sadece savaş onun için tabii ki ama o dahasını yaptı ve yapacağı bi çok şeyi bilmiyoruz.

jason dark:50, kanye ile son çalışmanız defeats bush ta aslında internete verilen parçanın gerçek parça olmadığı asıl şarkıda baya ağır sözler olduğu
ve amerikaya girişinizin yasaklanabileceği konusunda uyarıldığız için şarkı üzerinde değişiklikler yaptığınız söyleniyo doğrumu?

50: parça üzerinde değişiklikler yaptığımız doğru ama bunu s.ktiğimin bush undan korktuğumuz için yapmadık küfür yerine küfürden daha beter sözler kullanmayı tercih ettik :|D :|D :|D :|D

eminem: bu ülkede konuşma özgürlüğü var s**eyim bushu

jason dark: peki em her yerde emekliye ayrılacağın konuşuluyo haziran ayında çıkaracağın greatist hits albümündeki 2 yeni şarkıdan biri olan İ'm gone da bununla ilgili sözlerin olduğu yazılıyo

eminem:böyle bi şey yok emekli olmayacağımı söyledim.hem o şarkının sözlerini daha kimse bilmiyo

50: ben bile okumadım daha

jason dark:peki beyler ikinize de çok teşekkir ediyorum bu vakti bize ayırdığınız için.tekrar sağolun

eminem: biz teşekkür ederiz ama kapatmadan önce bi şey söyleyecez mutlaka kayda alın

jason dark:ok

50&eminem:g**ünü s**eyim ja rule
(gülüşmeler)

50: shady records yeaaaah

jason dark: bide son soru hailie ve marquis arasında ciddi bi beraberlik warmış :|D

50&eminem: evt Dünür olacaz insallah
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Eminem Ve 50 cent röportajı Vide
MesajKonu: Geri: Eminem Ve 50 cent röportajı   Eminem Ve 50 cent röportajı EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 01:29

Paylaşım için teşekkürler Crewen ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com

Eminem Ve 50 cent röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası