Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

medu roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
medu roportaj Vide
MesajKonu: medu roportaj   medu roportaj EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 11:01

Bursa'nın Tanınan Ve Tanınmaya Dewam Eden Kız Mc'si Medusa İle Röportajımıza başlıyoruz...

PsmstLord: sLm medusa öncelikle kendin hakkından biraz bilgi werir misin?

Medusa:20 haziran.1988 antakya doğumluyum..üniw. hazırlanıorum..ayrı düşüncelerimin sesiyim ..Razz

PsmstLord: Medusa ismini kullanmanın herhangi bir anısı war mı yada yoktan mı war oldu ?

Medusa:lise döneminde öğretmenin saçlarımdan dolayı bana hep medusa die sesleniodu ordan kaldı=)

PsmstLord: Mc kız olarak iyi tanınmaktasın ve daha da ilerliyeceğinden şüphemiz yok fakat önünde herhangi bir engel war mı?

Medusa:şu an önümde sadece üniw engeli war oda engelden sayılmaz zaten..onundışında bi engelim yok..zaman göstericek herşeyi..

PsmstLord: Şarkı sözlerini yazarken ne gibi etkenlerden ilham alıyosun ya da ilham almadan mı yazıosun?

Medusa:ilhamı genelde kendi hayatım we çevremden alıorum diebilirm..yaşananlar dikkatimi çekiyor ve yazdıım sözlerde genelde bunlarla ilgili oluyor..

PsmstLord: Yaptığın çalışmaların ve yapacak olduğun çalışmalar hakkında ne söylemek İstersin..?

Medusa:antika bedenler ve wah wah adında 2 albüm yayınlamıştım zaten..şimdi ise ''marjinaL'' adlı 3.albümün hazırlığı içerisindeyim..güsel
ftlerle süslenmiş bi albüm olucak..

PsmstLord: Rap'in hayatında olumlu yada olumsuz etkisi war mı ?Olumsuz ise önüne sorun olarak çıkabilir mi?

Medusa:herkesinyaşadığı sorunlar war aslında toplumun bunu hazmetmesi biras zor ama yavaş yavaş onlarda alışıolar..komşularımızn
kapıya gelip şarkılarını ezberledik demesi beni utandırsada biraz çok mutlu ediyor..rapi onlara ii tanıttığım içinmutluyum..

PsmstLord:Rap dışında okuduğunu sanıyorum..Okuldaki arkadaşlarından ne gibi tepkiler alıyosun?

Medusa:üniw.ye hazırlanıyorum..dersane yani...arkadaşlarım el üstünde tutuolar tanıyanlar gelio diğer sınıflardan fln..çok ii yha..destek
wermeleri mutlu ediyor beni..

PsmstLord: Albüm ve parca altyapılarını kendiniz mi hazırladınız ?

Medusa:albüm beatleri çeşitli arkadaşlarıma ait..kendim henüz öğrenemedim yapmayı=)

PsmstLord: Tanıtımı Yapılan Açıkcası Albümlerinin Tutulması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Medusa:ilk albümün ii tepki alması şaşırttı öle bi beklentim yoktu çnkü..2albümün daha çok beğenilmesine fasla şaşırmadım açıkçası çnkü biraz daha gelişmiştim sesim yada tarz açısından..ama çok sewindim böle tepkiler aldığım için..

PsmstLord: Örnek aldıgın veya dinledigin isimler war mı ?

Medusa:örnek aldığım demeyelim ama dinlediğim isimler wartabi..ama bu konularda isim wermeyi sewmiyorum..o yüzden ksuruma bakmayın..)

PsmstLord: İnsanlara Rap'i biraz daha sewdirebilmek icin Rap söyleyenlerin neler yapması qerek sizce ?

Medusa:halkımızn kafasındaki düşünce rapçilerin alkol esrar vs maddelere bağımlı olması ve kötü örnek olması bnce..kafalrında böle düşünceler kalmısh..bunu önlemek için böle şeylerden uzak durmak gerekiyor en azından ortamlarda..ve bunun gibi birçok şey..

PsmstLord: Rap'in Türkiye'deki konumu yani hakkettiği yerdemi ne düşünüyorsun bu konuda?

Medusa:hayır tabiki değil..trde önüne gelen mc olduğu içinde dinleyici sayısı azalıyor..azaldıkçada yükselmesi çok yavaş olur
diye düşünüyorum..

PsmstLord: Rap dinleyen / yapan sitelere herhangi önerilerin war mı?[ örneğin : biz KuvvetMirap.Org sitesiNe ]

Medusa: Rap adına güzel işler...

PsmstLord: Röportaj Yaptığın İçin Teşekkür Ederim..Son Olarak Söyliyecekleriniz Nelerdir ?

Medusa: Başarılar Dilerim..
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
medu roportaj Vide
MesajKonu: Geri: medu roportaj   medu roportaj EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 01:29

Paylaşım için teşekkürler Crewen ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com

medu roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası