Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Baba HarBimi HarBi SözLer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
En Baba HarBimi HarBi SözLer Vide
MesajKonu: En Baba HarBimi HarBi SözLer   En Baba HarBimi HarBi SözLer EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 16:31

Satmadık Dostumuzu Bildik Hasmımızı Kapatmadık Eskilerden Kalmış Yaramızı Akıtırız Yar Ugruna Kanımızı BilsinLerkiKrallar Ölmeden Bırakmaz Tacını..!!!

*Yüreğimde Müebbet Aşkın Emaneti. Gönlüm Kırgın Ve Yaralı.Seni Unuttum Sanma Bu Gönül Hala Sana Sevdalı Ama Bu Yürek Seni Aramayacak Kadar DELİKANLI..!!!

*Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUŞ ULAN ZATEN KIMIN ACELESI VARKI

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

BENIM ADIM EZANLA BASLADI SELAYLA BITER ISTEYENE DEGIL ALYINA GIDER

ALEM BUYSA KRAL BİZİZ

Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN
CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN
BIZ KARADENİZLİYİZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: En Baba HarBimi HarBi SözLer   En Baba HarBimi HarBi SözLer EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 22:43

saol gardaşım
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: En Baba HarBimi HarBi SözLer   En Baba HarBimi HarBi SözLer EmptyPaz Eyl. 28 2008, 00:12

Eyw ciqerim Wink lol!
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
MesajKonu: Geri: En Baba HarBimi HarBi SözLer   En Baba HarBimi HarBi SözLer EmptyPaz Eyl. 28 2008, 07:30

sizde saolun babolar Very Happy:D
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: En Baba HarBimi HarBi SözLer   En Baba HarBimi HarBi SözLer EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:12

Paylaşım için Teşekkürler DuygusalPichh
https://dejawuep.yetkin-forum.com

En Baba HarBimi HarBi SözLer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası