Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki.. Vide
MesajKonu: Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki..   Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki.. EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 16:32

Neye daldı gözlerin? Baktığın gökyüzüne mi? Ufuk çizgisinde beliren o hayal meyal gölge, seninde dikkatini çekti mi? Söylesene dinliyor musun beni? Sessizlik ha.. Yeni dostun, senin deyişinle yeni tarzın yani..

Biliyorum sevmedin beni, sus, sakın aralama dudaklarını. Duymak istemiyorum sesini, cesaretimi kırar..

Onu düşünüyorsun değil mi? Anlamamış gibi yapma, biliyorsun kimden bahsettiğimi.. Yenildiğin, küçük çocuk gibi büktüğün dudaklarından belli.. Evet evet, o aklındaki..

Bir türlü çıkmıyor değil mi? Ah.. Bilirim o duyguyu.. İçinde sürekli küllenmeye kafa tutan bir aşk, bir türlü söndüremediğin..

Nerde mi o şimdi?

Bir liman kentinde, uzaklardadır..

Gözü sürekli gemiler yanaşan rıhtımlardadır, ona verdiğin son çiçektir ellerindeki.. Gözleri hülyalıdır, şişmiştir belki seni düşünmekten, kırmızıdır..

Yoo, hüsn-i talil de değil, seni güzel bir sebebe bağlamak.. Sen sebepsen güzeli kötüsü olmaz onun.

Boşver beni, onu düşün şimdi.

Ben görebiliyorum dalgalardan.. Çiçekli, beyaz elbisesi üstündeki.. Tıpkı şimdi oturduğu o küçük sahil kasabası gibi, bembeyaz tenli, masum, duru.. Günah nedir bilmeyen, belki o melek gözlerinin altından neler hissettiği bilinmeyen.

Bir o kadar şeffaf, bir o kadar mat çehresi..

Tıpkı.. Tıpkı senin gibi.. Bırak! İtiraz etme şimdi. Biliyorum. Yeltenme birşey söylemeye.. Gidiyorum
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki.. Vide
MesajKonu: Geri: Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki..   Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki.. EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:12

Paylaşım için Teşekkürler DuygusalPichh
https://dejawuep.yetkin-forum.com

Biliyorum sevmedin beni..O'ydu aklındaki..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası