Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yokluğuna Sığındığım Gecelerde

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
Yokluğuna Sığındığım Gecelerde Vide
MesajKonu: Yokluğuna Sığındığım Gecelerde   Yokluğuna Sığındığım Gecelerde EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 16:33

Anladım…

Yazgısı kırık notalara düşmüş bir sevdanın iki yenik yüreğiyiz biz. Herhangi bir köşe başında karşılaşmış ruhlarımızın en yalnız anlarında gözlerimiz değmiş birbirine suskunluğumuza işlenmiş bu tadı acı sevdalar yalnızlık yazgı…
Susuyorum
Adın kadar kapalıyım hayata gel diyorum

"EY GÜLÜŞÜ GÜNEŞ SEVGİLİ HAYATIMA GEL! DÜŞLERİM SIKILDI DOKUNAMAMAKTAN HAYALİNE GEL…"

Yollarım çıkmazda, dizlerimde çocukluğumdan kalma yaralar yüreğimde acı. Çığlıklarım da adın yankılanıyor duymuyorsun. Kendi kendime konuşuyorum gecelerde yüzünü çizdiğim duvarlara kan damlıyor, dağılan silüetine silüetimi yapıştırıyorum öyle çok yakışıyor ki gülüyorsun, geceler mutlu. Yüreğinde büyüyen aşkı izliyorum gözbebeklerinde. Geri dönülecek zamanlarım var diyorum, senli yaşanacak yağmurlarım. Susuyorsun. Beni duy diyorum.Yolları uzak gittiğin kentlerin DUYMUYORSUN.

Şimdi yanılsamalarda büyüyen, adı sahte, gülüşü sahte benliğimde hala kör bir noktayla dolaşan suskun sevdalar biriktiriyorum sana, belki diyor içimin bir yanı belki yüreğime, düşlerimde hissettiğim nefesin kadar yakın olabilirsin bana. Bir gece yağmur yağar kararır hava ve sen ve sen…

Şimdi bilsen bunları, içimi ve hayatımda ne denli büyük bir aşkla çevrelendiğini bilsen gelir miydin? Sana beni anla dediğim kaçamak bakışlarımda görebilir miydin? Ne denli sevdiği mi seni. Kimbilir şimdi nasıl ve hangi duygulardasın satırlarımı okurken, büyük ihtimal kendinden, senden bahsettiğim aklına bile gelmiyor. Sen gözleri güneş sevgili ben küçük bir kızdım ellerinde, yüreğinde büyüdüm kaçtım, senden gittim ve döndüm geceler boyu uzaktan izlediğim gölgen hep yanımda oldu. Zaman seni alırken benden ve yeni doğan bir çocuğun gözlerinde büyüyen gözlerini gördüğümde anladım. Aşk uzaklara yazdıysa adını unutulmayacak bir hikaye kalıyor bakışların ardında. Gizli içten bir elveda büyüyor büyüyor.
Aşk hiç bitmiyor.
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Yokluğuna Sığındığım Gecelerde Vide
MesajKonu: Geri: Yokluğuna Sığındığım Gecelerde   Yokluğuna Sığındığım Gecelerde EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:12

Paylaşım için Teşekkürler DuygusalPichh
https://dejawuep.yetkin-forum.com

Yokluğuna Sığındığım Gecelerde

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası