Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı Vide
MesajKonu: Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı   Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 20:21

Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı 6217

Hollanda'da bir kadının, kaldığı otel odasının tuvaletinde 2.5 metrelik piton yılanıyla karşılaştı.

2 buçuk metre uzunluğundaki yılanın, polislerin otelin alt katında geko, yılan, kurbağa, salamandra ve timsah gibi 30 hayvanı daha bulduğu odanın kanalizasyonundan yukarı tırmandığı düşünülüyor.

Polis, 3 adam ve 1 kadını tutukladığı otel odasına girdiğinde, 2 gekonun odanın içinde gezindiğini, diğer hayvanların ise kutu ve çantaların içinde bulunduğunu açıkladı.
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı   Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı EmptyPaz Eyl. 28 2008, 11:38

wooooaaaaaaaaaawwwwwwwwww Very Happy:D
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı   Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı EmptyPaz Eyl. 28 2008, 11:38

bu ne ki bizim tuvaletten 3 metre çıkardım ben Very Happy
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı   Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 01:11

Crewen demiş ki:
bu ne ki bizim tuvaletten 3 metre çıkardım ben Very Happy

Dİkkat etseydin crewen kacmasın biryerlere Razz
https://dejawuep.yetkin-forum.com
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
MesajKonu: Geri: Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı   Tuvaletten 2.5 metre piton çıktı EmptyCuma Ekim 10 2008, 16:16

yok kaçmadı direk ezdim başını Very Happy

ama aklın kaldıysa capsiz sokarız sna Very Happy

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası