Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

UnUtUlAn DoStLuK!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SaintHuman

Bağımlı Üye SaintHuman

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 119 Nerden : Evden İş/Hobiler : Kopya cekmek , bira cekmek ,sigara cekmek , kopya cekerken yakalanıp 0 cekmek =) Lakap : LastquakeR
UnUtUlAn DoStLuK!!! Vide
MesajKonu: UnUtUlAn DoStLuK!!!   UnUtUlAn DoStLuK!!! EmptyPaz Eyl. 28 2008, 07:34

2 yakın arkadaş varmış yakınlarmış ama kader onları hep ayırıyormuş.nekadar direnselerde kaderlerinin karşısında boyun eğmişler.onlar çok yakın arkadaşmış ama farklı illerde oturuyolarmış fakat okulları aynıymış yani sadece okulda görüşebileceklermiş fakat böyle olmamış ikiside direnmişler aileleri görüşmelerini çokta istemiyomuş fakat onlar herşeyin üstünden gelerek görüşmüşler beraber ağlayıp beraber gülmüşler arkadaşlıkta buya senin derdin olmasa bile arkadaşının derdine ağlayabilmek.hayat g üzel gidiyomuş hep beraberlermiş ama okulun sonlarına gelene kadar sonlara yaklaşmışlar artık ayrılma vakti yaklaştıkça onlar ağlamışlar.ayrılmamak için yemin etmişler.biri diğerine ağla¤¤¤¤¤ -hiç ayrlmayalım evlenirken nikah şahidim ol demiş.diğeri -tabi olurum sende benim nikah şahidim ol demiş ve ağlamaya başlamış dakikalarca birbirlerine sarılmışlar.hayat onlar için çok zormuş.bi an olsun ayrı kalmak istemiyorlarmış bence dostlukta bu imkansız olsa bile kadere boyun eğmeden tüm engelleri aşıp beraber olabilmek!okulun son günü vedalaşmışlar kalpleri ne kadar acı çeksede..yaz tatili başlamış sadece msn de konuşabiliyorlarmış.ikiside tatile gitmişler.birisi döndüğü zaman arkadaşının aynı olacağını sanıyormuş ama hayal kırıklığına uğramış sanki ayrılmayalım diye ağlayıp üzülen arkadaşı gitmişti başkalarına lokumum demiş oysaki onun tek lokumu okuldaki arkadaşıymış.artık arkadaşının yerinde yeller esiyormuş.onun eski lokumum dediği arkadaşı öyle üzülmüşki ama artık kadere karşı çıkacak gücü kalmamış boyun eğmiş kaderine bu unutulan lokumum denilen kız benim arkadaşlar içim öle çok acıyoki şimdi bilemezsiniz ne kadar acı çektiğimi onu çok sevdim hala seviyorum onu hiç unutmuycam ve kmseyede dostum demiycem YALANDANDA OLSA SÖYLEDİĞİN SÖZLER BENİ SEVMESENDE GÜZELDİ YAŞANAN GÜNLER
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
UnUtUlAn DoStLuK!!! Vide
MesajKonu: Geri: UnUtUlAn DoStLuK!!!   UnUtUlAn DoStLuK!!! EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:13

Paylaşım için Teşekkürler DuygusalPichh
https://dejawuep.yetkin-forum.com

UnUtUlAn DoStLuK!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası