Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sekıl nıckler:d

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
JiLetZuZu

Meraklı Üye JiLetZuZu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : malatya xD İş/Hobiler : Lakap : haykozqe
sekıl nıckler:d Vide
MesajKonu: sekıl nıckler:d   sekıl nıckler:d EmptyCuma Ekim 03 2008, 17:58

aLem aşık oLuo sonRasnda aLqoliq bhen qendime aşıqım üSteLiq pLatoNiq x)x) (rapqoLiq_cadu)

Bençoqayrılıqlaryaşadımbuyüzdendeherşeyibtişiqyazdım..x)x)

Fizikle Buldum,Matematikle çözdüm,Edebiyatla söylüyorum SENİ SEVİYORUM... (Sergenn)

AcI çEkMeK öZgÜrLüKsE öZgÜrÜz İkİMiZdE

oraLarda benden yhok bi düşünsen anLarsın..buraLarda senden çoook bi görsen şaşarsın..!

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım hangi yoldan geçersen geç seni sewdiğimi okuyacaksın...

sevmeye ENgel diil MESafeler...ğecici bu ayrıLık...bir rüya farzet...soNUNDA Zafer bizM OLCak saBRET...
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
sekıl nıckler:d Vide
MesajKonu: Geri: sekıl nıckler:d   sekıl nıckler:d EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:36

Paylaşım için Teşekkürler ..
https://dejawuep.yetkin-forum.com

sekıl nıckler:d

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası