Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Y3N3RRR

Yeni Üye avatar

Yaş : Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2 Vide
MesajKonu: Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2   Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2 EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:34

Hasan abi:
Askerdeyiz malum cuma günleri bakım günü arama ve kıl kontrolu olan bir cumaydı hakkaride dağın tepesindeyiz millet tek sıra dizilmiş arama yapılıyor bizim bölükten istanbullu bir arkadaşın üstünden bir kutu prezarvatif çıktı herkes şaşkın çünkü dağın tepesinde dişi bir kuş bile uçmazken bir kutu prezarvatif olayına anlam veremedik neyse bölük komutanı olaya el koyup çocuğa bunlar ne lan bizimi mikecen dağın başında deyince millet koptu askerlik felan unutuldu bir anda hatırlayıp çok güldüğüm bir olaydır

Mahmut:
şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana:D
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2   Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2 EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:47

Paylaşım için Teşekkürler ..
https://dejawuep.yetkin-forum.com
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2   Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 14:15

paylaşım için teşekkürler

Komık fıkralar,fıkralar espırıler/2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası