Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SANSARRRRRRRRRRRRRRR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crazydeli586

Site Yengesi crazydeli586

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Evden İş/Hobiler : Salih , telefon , pc ,sigara , kül tablası =) Lakap : Yenge
SANSARRRRRRRRRRRRRRR Vide
MesajKonu: SANSARRRRRRRRRRRRRRR   SANSARRRRRRRRRRRRRRR EmptyPtsi Ekim 06 2008, 02:56

PSİKOPAT YAZAR

Psi psi psi psi kopat!.aynaya bak kendi gırtlağını kopart.Tel çalarsa bakma tutamadın ya kendini.Tek gelirsen konuşacağına gel de vur beni.Anlamaz yoktur anlayan sorun var anlamaz.Sabh 7 de sallanan yok oldum artık.Hiç bi şeyden haz alamıyorum bağırmam lazım.Gel aksı(axe) ı aldı salvo.uykuya daldı salvo. relax olursa piçi uyursa geceyi bensiz.düşünmüyorsa hiç bilin ki bende unuttum.istediğin gibi karala konus bensiz.sen de biraz hastasın sen de bensin.Eleştirin çekiştirin birleştirin tüm kozları.sikiştirin çocukları.pary ortamında.yetiştirin.biraz da biç biraz da ot var.duydum sesini kahpenin san ki bok var.
nakarat:::
Psikopat yazar. garip durum garip şahıs psikopat yazar. anti depresan ağır track. Çok mezar kazar garip kafiyeler bullshit burası yer altı burda herkes eşit. alo ordamısın duyuyon mu? saat 12 yönü kaltak orda duruyo. tamam geliyorum bekle biraz sabret. acele et çıldırıcam öldürücem. bunu görüyorum napıyosun değmez oğlum. bekle biraz kapıdayım lan giriyorum. oelindeki ne lan senin göremiyorum. bırak lan silahı manyak! artık çok geç. nerden buldun o silahı? patron verdi. oğlum geberdi lan şimdi ne bok yiycez. ne biliyim lan amcık. temizle kanları.. ulan senin kafanı sikiyim.yaptın yaptın oldu işte psikopat ayakları. dedim ya gerizekalı artık oçk geç engeç 20 dk sonra haplar etkisini gösterir. ulan manyak ne yaptın? başım dönüyoo.
nakarat::::
</SPAN>
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: SANSARRRRRRRRRRRRRRR   SANSARRRRRRRRRRRRRRR EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 22:03

eyw yenge güzel paylaşım
https://dejawuep.yetkin-forum.com
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
MesajKonu: Geri: SANSARRRRRRRRRRRRRRR   SANSARRRRRRRRRRRRRRR EmptyCuma Ekim 17 2008, 15:11

Pit10 - Panik Yok(Sansar Diss)

Aman Tanrım inanmıyorm bu herif gangsta takılıyo
bence aldanmayın daha ayakkabısını bağlayamıyo
piçten başka kelimen yok galiba çok kudurdun
merdivenden kovulmuşum..ULAN ORAYI BEN KURDUM!!
çok değil birkaç sene önce bir toy vardı
bulunduğu yere sayemde geldi ve götü kalktı
disslediği S.O.S'e 1-2 sene önce naptı biliyo musunuz?
programını aradı ve dediki: çok iyi gidiyosunuz
2003 te katıldı jöntürk ün yarışmasına
sürekli methediyodu: çok iyi bi adam ya ..
parçasını okudu ve barikat abilerini izledi
ilk üçe bile giremedi çekemedi ve dissledi
aferin çok iyi yaptın tracklerimi çöpe atıp
otobüs parası yokmuş saray gibi evini satıp
5 limuzin alsın özel şoförüyle dolaşIrken
etilere uğrayıp starbox a el sallasın
NANKÖR NANKÖR NANKÖR..
benim harcadığım paradan sanane
senin bulamadığın paradan banane
çok fakir olduğunu ve benimde çok zengin olduğumu iddda ediyosun
ama ben hiç yıllığı 10 milyar olan bir okulda okumadım
istersen bana albüm yap cevap vermicem