Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muhtarr secimiiii !!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Muhtar kim olSunnn
Crewen
Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 Vote_lcap33%Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 Vote_rcap
 33% [ 40 ]
Water
Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 Vote_lcap67%Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 Vote_rcap
 67% [ 80 ]
Toplam Oylar : 120

Yazar Mesaj
Aboy

Yeni Üye Aboy

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Basket Lakap : Lülü
Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyPerş. Ekim 16 2008, 21:26

yürü be seko kim tutar seni Very Happy
Memem

Yeni Üye Memem

Erkek
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 16/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Resim-Fotagraf Lakap : Buby
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyPerş. Ekim 16 2008, 21:38

Serkan kardeşim inş. 1. olursun
Özg@

Yeni Üye Özg@

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Müzik Dinlemek-İnternet Lakap : Yok
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyPerş. Ekim 16 2008, 21:47

Serkoyaaa Razz
af_kubra

Meraklı Üye af_kubra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 34 Nerden : İş/Hobiler : öss ye hazırlanmak sıkıcı ama:) Lakap : kıvırcık
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyPerş. Ekim 16 2008, 21:50

oo serkanın gittikçe çoğalıoo oyları Smile
af_kubra

Meraklı Üye af_kubra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 34 Nerden : İş/Hobiler : öss ye hazırlanmak sıkıcı ama:) Lakap : kıvırcık
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyPerş. Ekim 16 2008, 21:51

oylar eşitlenmiş yaa duruma bakk baya çekişmeli gidioo hayırlısııSmile
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyPerş. Ekim 16 2008, 22:01

Arkadaşklar çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için Smile
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 14:25

Sek, Sek, Sek SmileSmile
magic

Meraklı Üye magic

Erkek
Yaş : 67 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 14 Nerden : İş/Hobiler : anı yaşamak Lakap : magic
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 20:40

Crewennn!!!
apranax

Yeni Üye apranax

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : spor Lakap : apranax
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 20:59

oyLar CreWen'e....... Wink Wink
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 22:51

tam bir özenti Smile bu işi biraz daha çaktırmadan yapar insan ya ayıp valla Very Happy
TribaLHadolF

Yeni Üye TribaLHadolF

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : TribalHadolF
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:08

Serkan kardeşim Knıght alemi olarak seni destekliyoruz ....
SaintPeter

Yeni Üye SaintPeter

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : Saint Peter
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:12

Kral seciminde benim için yaptıklarını unutmadım serkan ....

Muhtarlık senindir
KapTan Jack

Yeni Üye KapTan Jack

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Gemi,Deniz Lakap : Kaptan Jack
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:15

Seafıght ta azda olsa güzel zaman gecirmiştik kanka keşke bırakmasaydın ..
Oyu attım
51PromiL

Yeni Üye 51PromiL

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : Cash
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:17

kanka yazlıga ne zamna geliceksin ya sensiz içmenin keyfi yok Razz:P
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:21

Kardeşlerim çok teşekkür ederim beni yanlız bırakmadığınız ve yardım ettiğiniz için
51PromiL

Yeni Üye 51PromiL

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : Cash
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:25

WateR demiş ki:
Kardeşlerim çok teşekkür ederim beni yanlız bırakmadığınız ve yardım ettiğiniz için

eyw kardeşim herzamna yardımına gelirim
Aytunç

Yeni Üye Aytunç

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Hiphop-Rap Lakap : Yok
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:50

Dostum Knighta sen bize yardım ettin şimdide sıra bende inş. kazanırsın
RedBlooD

Yeni Üye RedBlooD

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : --- Lakap : ---
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:53

Kardeşim Serkan oyumu attım hayırlı uğurlu olur inş.
SeraPp

Yeni Üye SeraPp

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Aşk:P Lakap : yok
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:55

cnm oyu attım tmm mı?
Gibara

Yeni Üye Gibara

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : yok Lakap : yok
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17 2008, 23:58

Seko oyu attım hadi bakam Very Happy
DNAsıBozuk

Yeni Üye DNAsıBozuk

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : Fırlama
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18 2008, 00:01

attım oyumu kanka hadi hayırlısı sen alıcaksın muhtar seko
Srinditions

Yeni Üye Srinditions

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : bilion sen :=)
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18 2008, 00:07

seko oyu attımm bu arada nick i hatırlıyormusun Razz:P [ Rapstar vs Srinditions ] kazanan rapstar kralı devirmiştin bounce bounce
inFerno

Yeni Üye inFerno

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : inFerno
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18 2008, 00:11

attık oyu hadi hayırlısı seko cat
Freedom

Yeni Üye Freedom

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Knıght online Lakap : Freedom
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18 2008, 00:14

oyu verdim kanka
SexY

Yeni Üye SexY

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 18/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Siz bulun :D Lakap : yok
MesajKonu: Geri: Muhtarr secimiiii !!!   Muhtarr secimiiii !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18 2008, 00:35

Serkancığım attım oyumu Muck I love you

Muhtarr secimiiii !!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki