Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kitap getirdiniz mi? :):):):):)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : İş/Hobiler : makineci Lakap : yadeller,rallykopat
kitap getirdiniz mi? :):):):):) Vide
MesajKonu: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyPtsi Ekim 13 2008, 19:46

beytullah hocayı tanırsınız belki endüstri mes. lisesinde edebiyatçıydı bizim arkadaş anlatıyo beytullah hocada fanatik galatasaraylı o haftada fenere yenilmişti galatasaray beytullah hocayı derse girmeden önce kızdırmışlar işte demişler hoıcam nasıl yendik sizi falan sinirlenmiş derse girmiş arkadaş dio 5 kişiye sordu dio kitap varmı die kimse getirmemiş kitap haliyle sopa atması kaçınılmaz oluyo diyo bize bi daldı dio o vurdukça biz gülüyoz diyo dövme sitilini bilenler bilir nasıl olduğunu döverken güldürür 5 kişiye birden diyo kime denk gelirse öyle vuruyo diyo sonra aradan 10 dk. geçmiş işte arkadaş arasında böyle şeyler olur kusura bakamyın tutmıyom kendimi falan
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : İş/Hobiler : makineci Lakap : yadeller,rallykopat
MesajKonu: Geri: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyPtsi Ekim 13 2008, 19:53

yine bi gün dışarıda maçlar oluyodu bölümler arası maçlar kavga çıktı işte iki kişi kavga ediyo beytullah hoca çocukları ayırcana yiyin birbirinizi ..... dio bizim bölüm yenildi beytullah hocayla konuşuyom hocam bizim bölümde oynucak insan yok bea seneye ben oynucam bizim takımda dedim bana verişği cvp: Very Happy ulen sen topu görsen bomba sanıp karakola gidersin demişti bizim ark. bütüngün gülmüştü
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyPtsi Ekim 13 2008, 20:05

klasik beyto işte Very Happy lol!
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyPtsi Ekim 13 2008, 23:04

Tanıma şansmız olsa keşke çok renkli bi kişiliğe benziyo Very Happy
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptySalı Ekim 14 2008, 17:50

öledir Very Happy
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
MesajKonu: beyto anlatılmaz yaşanır   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyPerş. Ekim 16 2008, 20:22

sen ille ben tanışem beytullah hocayla dersen tanıştırem süper bi hoca ama toplum içinde tanışırsan matrak yapar öyle senle ben gidsersek yanına bi tadı olmaz onun senonu toplum içide görcen gülmekten ağlarsın
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyPerş. Ekim 16 2008, 22:34

isterim çok merak ettim bak taş*k adamları severim Razz
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
MesajKonu: Geri: kitap getirdiniz mi? :):):):):)   kitap getirdiniz mi? :):):):):) EmptyCuma Ekim 17 2008, 18:47

bugün karşılaştık ilkten farketmedi motorla gidiodu sonra yine bağırdım duydu slm verirken motordan düşüyodu

kitap getirdiniz mi? :):):):):)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası