Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kopyaaaaaaa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : İş/Hobiler : makineci Lakap : yadeller,rallykopat
kopyaaaaaaa Vide
MesajKonu: kopyaaaaaaa   kopyaaaaaaa EmptyPtsi Ekim 13 2008, 20:02

Very Happy isedeyken sınıfın baş kopyacısıydım bigün teknolojik bi kopya yazmaya kararverdim dedim pc yazcam yazıcıdan çıkarcam tarihe geçicem işte yazdım en ufak karakterle yazdım çıakrdım yazıcıdan arkalı önlü kopya okula geldim millet çatır açtır kopya yazıyo bana diyorlar hayret serdar yazmamış falan ben bi çıkardım cepten kopyayı herkes şaşırdı hadi benden aldılar kopyayı gittiler fotokopı çektirmeye tmm çektirmişler ama kopya arkalı önlü ya bunlar arka sayfayada ön sayfayada aynı şeyi çektirmişler sınava girdik baan diyolar ya sen bu kopyayı nasıl yazdın arkasıda önüde aynı dedim benimki öyle değil yine sınıfta en yüksek ben almıştım o kopyayı hala saklıyorum hatta lise hayatımda çektiğim tüm kopyaları saklıyorum büyük bi klasör var:) Smile
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : İş/Hobiler : makineci Lakap : yadeller,rallykopat
kopyaaaaaaa Vide
MesajKonu: Geri: kopyaaaaaaa   kopyaaaaaaa EmptyPtsi Ekim 13 2008, 20:11

yine bigün kopya yazıyorum okulda hocalar sınavdan önceki ders çalışmak için ayırırlarya ben kopya yazmak için ayırıyorum tam yazıyordum hoca gelmiş ben farketmedim ne yapıyon sen dedi görmüyonmu kopya yazıyom hocam dedim hoca bi güldü ne yapıcan dedi önümüzdeki ders çekicem dedim aldı kopyayı yırttı attı tenefüste yine yazdım kopya yine çektim kopyayı / bigün matematik sınavındayız öteki sınıftan alşdık sorualrı kopya avr elimizde hoca en arka sıraya geçti oturuyodu herkews çıakrdı kopyaları çekmeye başladı ben çıkardım destan gibi koca bi yaprak hadi oturduğumuz yerin oraya koydum kopyaya bakıyom yazıyom faaln dedim bi hocaya baekm geliyomu geziyomu bakıyomu faln bi baktım direk bana bakıyo hoca ben hemen kafamı çevirdim görmezden geldim ama o görmezden gelmedi serdar dedi baktığın şeyle sınav kağıdını getir dedi götürdüm ikisinide yırttı git yeni bi tane sınav kağıdı al dedi yenden başla sınava hadi yanımdaki ark. da sınav kağıdını aldı yırttı bereket arkadaş kopyayı çıkarmamıştı sonra bi çıkardı kopyayı çatır çatır çektik Very Happy lol!
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
kopyaaaaaaa Vide
MesajKonu: Geri: kopyaaaaaaa   kopyaaaaaaa EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:55

Arkadaşım healal olsun sana kopyada çığır açmışsın bide o kopyanın fotosunu çekip paylaşırsan daha süper olur bence Razz lol!
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
kopyaaaaaaa Vide
MesajKonu: Geri: kopyaaaaaaa   kopyaaaaaaa EmptyPerş. Ekim 16 2008, 18:59

https://i.servimg.com/u/f64/13/14/68/00/pc_aak16.jpg

https://i.servimg.com/u/f64/13/14/68/00/pc_aak17.jpg

https://i.servimg.com/u/f64/13/14/68/00/lisede12.jpg
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
kopyaaaaaaa Vide
MesajKonu: Geri: kopyaaaaaaa   kopyaaaaaaa EmptyPerş. Ekim 16 2008, 22:32

Süpersin yaa Tebrik ediyorum seni lol! Razz Very Happy
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
kopyaaaaaaa Vide
MesajKonu: Geri: kopyaaaaaaa   kopyaaaaaaa EmptyCuma Ekim 17 2008, 20:25

sağol

kopyaaaaaaa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası