Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ortama selam

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
Ortama selam Vide
MesajKonu: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:31

Adım Abdurrahman, Apo diolar arklar saolsunlar, ee nys liseyi SKALda okudum, şimdi bitti boştayım iş güçte yok sürünüoruz xD bi sene daha össye hazırlanıorm, hayırlısı olsun hoşbulduk kendinize ii bakın Smile
( fark ettm ki burda sevdiğim arkadaşlarım mevcut, emre olsun sek olsun daha var tabikide ( canavar gibi çocuk olan kendini ezdirmeyen yağmur olsun xD ) ) onlara ve size katılmak istedim, iyi günler diliyorum..
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:34

Seni aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum arkadaşım bunu anlatamam ...
Sitemize gelerek bize onur verdiğin için sana sonsuz Ty...
Umuram Memnun kalırsın ...

Selametle ...
https://dejawuep.yetkin-forum.com
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:47

Way Kardeşim hoşgeldin seni aramızda görmekten çok mutlu olduk stemize bi renkli kişi daha üye oldu ne mutlu bize hey yawrum hey kim tutar bizi artık Razz lol!
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:48

eyv kardeşim, memnuniyetle geldim ztn Smile bundan yeni haberim oldu biraz kapanık takılıoruz bu sıralar Razz euheuhe Very Happy
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:48

seeeekkk Very Happy:D h.b h.b h.b h.b xD euheuhe
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:50

aynen bizde öyle ondan böyle bişey yaptık ztn öss stresinden biraz kurtulmak için Apoooooo Razz Laughing
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:52

o halde hepimiz hepimiz kalorilerimizi yakalım göbehlerden gurtulalım :Ç:Ç pc başında otur otur psikopat oldum be xD
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Ortama selam Vide
MesajKonu: Geri: Ortama selam   Ortama selam EmptyPtsi Ekim 13 2008, 22:58

Zaikeith demiş ki:
o halde hepimiz hepimiz kalorilerimizi yakalım göbehlerden gurtulalım :Ç:Ç pc başında otur otur psikopat oldum be xD

harbi yaa muhtar olursam inş. bi organizasyon düşüncem var site üyeleriyle Razz Very Happy

Ortama selam

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası