Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Çiftin Günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crazydeli586

Site Yengesi crazydeli586

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Evden İş/Hobiler : Salih , telefon , pc ,sigara , kül tablası =) Lakap : Yenge
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 12:00

Kadının Günlüğü :

Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı, sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor. Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın, hala uzak, hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile. Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü : Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Geri: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 12:14

Bütün kızlar böyle herşeyi olmayacak yerlere çekerler.Kafalarında bibbir türlü senaryo kurup sonra erkeklere yani bize tavır koyarlar durup dururken kendi kendilerini mahvederler ve bundan bizi suçlaralar işte buna bi anlam veremiyorum kadın psikolojisi nasıl bir piskolojidir çözemiyorum bir türlü.Tam çözüyorum diyorum başkası çıkıyor o diğeriyle alakasız çok farklı...bnm kadınlara karşı düşmanlığım yok ama bize yaptılarıda biraz haksızlık değil mi? Smile
ASLHN

Bağımlı Üye ASLHN

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : İş/Hobiler : resim resim resim Lakap : yalnız ressam
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Geri: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 13:38

tmm ama sizin de tuhaf yönleriniz yok değil Exclamation
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Geri: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 14:23

Ben yok demedim ki ztn bizimde var ama bunun gbi değil mesela futbola karşı erkeklerin doğuştan bi ilgisi var bide motorlu araçlara karşı ilmiz çok ama bununda bi bilimsel açıklaması var geçen günlerde bi yerde okumuştum erkeklerin geninde adrenaline karşı ilgi gösteren bi gen varmış bu yüzden erkeklerin hepsine yakını futbol ve motorlu araçlarla bu kadar çok ilgiliymişiz Very Happy Razz
ASLHN

Bağımlı Üye ASLHN

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : İş/Hobiler : resim resim resim Lakap : yalnız ressam
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Geri: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 14:58

tongue
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Geri: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 16:16

çıkarma koparırım o dilini Very Happy lol!
ASLHN

Bağımlı Üye ASLHN

Kadın
Bir Çiftin Günlüğü Vide
MesajKonu: Geri: Bir Çiftin Günlüğü   Bir Çiftin Günlüğü EmptyPaz Ekim 19 2008, 17:00

lol! muhahahahaha Laughing

Bir Çiftin Günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası