Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? Vide
MesajKonu: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyÇarş. Eyl. 24 2008, 22:55

ben kitap okuyamayan biri olarak bu aralar acaip bi kitap merakı sardıı haftada bi kitap bitirmeyi tercih ediorum..

macera ve eğlenceli kitapları seviyorum..

peki siz??
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 11:43

Açıkçası bu konuya pek yorum yapılacağını zannetmiyorum çünkü bizler yani geçler pek kitap okuma yanlıları değil.Şimdi burayı tartışma platformuna çevirirdim ama Neyse... Laughing
Bende Macera ve Bilimsel içerikli kitapları severim
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 12:01

aşk kitapları çok güsel oluyo beğendiklerimi sevgilime atıyorum msj olarak Very Happy
JiLetZuZu

Meraklı Üye JiLetZuZu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : malatya xD İş/Hobiler : Lakap : haykozqe
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 16:34

daha çok öykü türündeki kitaplar hoşuma gidiy0r bi yazar örnek vermek gerekirse orhan pamuk favorimdir..

en beğendiğim kitabı ise '' cevdet bey ve oğulları''
JiLetZuZu

Meraklı Üye JiLetZuZu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : malatya xD İş/Hobiler : Lakap : haykozqe
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 16:35

Very Happy:D yaw cevap verdimdee:D:d

ne meraklısın saanee:D biz hanqi tür kitabı sevı0sak sevi0ss alla allaD:D
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 17:59

alcam o kitaplarıda ondan:P
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : olduğum çok mu önmli İş/Hobiler : ... gök bilimleri vs...güzel olan herşey ruh halime bağlı :D Lakap : k@pt@N
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyCuma Ekim 24 2008, 21:55

WateR demiş ki:
Açıkçası bu konuya pek yorum yapılacağını zannetmiyorum çünkü bizler yani geçler pek kitap okuma yanlıları değil.Şimdi burayı tartışma platformuna çevirirdim ama Neyse... Laughing
Bende Macera ve Bilimsel içerikli kitapları severim

yanlıştasınız o zamn... Evil or Very Mad kitap okumak tabi zevk meselesi
ben psikoloji özellikle: mümin sekman ve norman vıncent peale
Osmanlı tarihi, Türk tarihi, günümüz tarihi ve siyasal kitaplar:bu konudada ibrahim refik, mustafa armağan, ilber ortaylı(dili ağırdır),halil inalcık,turgut özakmanlr,ali kimen vs.... hepsi çok güzeldir ama tarihe yeni başlayan birisine ibrahim refik i önerirm...
hikaye sevmem asla ama macera(hikayeleri) kitapları hoşuma gidr
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : olduğum çok mu önmli İş/Hobiler : ... gök bilimleri vs...güzel olan herşey ruh halime bağlı :D Lakap : k@pt@N
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyCuma Ekim 24 2008, 22:06

edebiyat ve şiir kitaplarını unuttum.. Laughing edebiyat şiirde ::: yahya kemal, fazıl hüsnü,nazım hikmet,faruk nafiz çamlıbl.......... vss vss... hepsi güzeldir... ama insanı kendi yazdıkları daha güzeldir Very Happy
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
MesajKonu: Geri: Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?   Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız? EmptyCuma Kas. 07 2008, 22:47

AdeS sana ve diğer arkadaşlara daha doğrusu kitaba yeni başlayan tam ısınamayan arkadaşlara şu eseri tavsiye ediyorum.

OKUMAYI SEVDİREN KİTAP

ali karaçam zambak yayınları

buda kitaptan bir hikayecik:

"günde 8 saat okuyan padişah
çaldıran, mercidabık, ridaniye savaşlarının galibi yavuz sultan selim o kadar çok okurdu ki, bazı geceler sabahlar ve gözleri kan çanağına dönerdi. gündüzleri ise sekiz saat okuduğu olurdu. mısır seferine giderken üç katır yükü kitap götürmüştür.gideceği ülkeler hakkında bilgi veren eserleri yanında taşıması âdetiydi.Hasan Can diyorki " padişahın elinden kitap hiç eksilmezdi. daima okurdu. uykuya ve yemeğe rağbet etmezdi.günde BİR DEFA YEMEK YERDİ!" "

bu kitap kitaplar hakkındaki bir çok zıt düşüncenizi kırıyor.ayrıcaiçindede pıratik güzel bilgiler var. biraz 6. - 7. sınıf kitabı olsada kitap okumayı sevmeyen bir insan için süper bir teşvik verici..

kitap 2005 in bu yüzden belki m.k.paşada bulamazsınız eğer böyle bir durum olursa. elimdeki kitabı verebilirim. ama belki tekrar derlenmiştir, daha kapsamlı hale getirilmiştir.

Ne tür Romanlardan hoşlanırsınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası