Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel bir muhabbet resmi.. :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : olduğum çok mu önmli İş/Hobiler : ... gök bilimleri vs...güzel olan herşey ruh halime bağlı :D Lakap : k@pt@N
güzel bir muhabbet resmi.. :) Vide
MesajKonu: güzel bir muhabbet resmi.. :)   güzel bir muhabbet resmi.. :) EmptyC.tesi Ara. 13 2008, 21:49

güzel bir muhabbet resmi.. :) Getattachmentre4se5
güzel bir muhabbet resmi.. :) W640
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : olduğum çok mu önmli İş/Hobiler : ... gök bilimleri vs...güzel olan herşey ruh halime bağlı :D Lakap : k@pt@N
güzel bir muhabbet resmi.. :) Vide
MesajKonu: Geri: güzel bir muhabbet resmi.. :)   güzel bir muhabbet resmi.. :) EmptyPaz Ara. 14 2008, 19:22

çok doğru değilmi? yani hele benim gibi karamsar kişilere güzel bir teselli...
kısa bir ömür sürüyoruz. süresini biz bile kestiremiyoruz.. hayatımızda neye önem veriyoruz?? kızlara mı erkeklere mi parayamı üzerimizdeki markalara mı yoksa sadece güzel günlerimizde yanımızda olan dost müsfettelerine mi? bir bayanlar yalnız kaldığımızda yada bir bayla... niye aklımızı bağzı şeylerden alamıyoruz.... genciz hata yaparız ben ileride (50 yaşından sonra) tövbe ederim diyorsanz emn olun bu kadar süreniz olmıyabilir... bunu en kısa bir süre önce çok yakın bir dostunu kaybetmiş olan ben söylüyorum... ewet hayat böylee.. ve bu söz bir yabancıya ait Exclamation Question

güzel bir muhabbet resmi.. :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası