Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? Vide
MesajKonu: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyÇarş. Eyl. 24 2008, 23:33

Thief 2 şmdilik bu bounce
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 12:11

pes6 Very Happy
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 14:13

Call of Duty Modern Warfare
PES6
Comandos Serisi(1,2,3,4)
Dota and Warcraft III
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 19:41

pes6da kapışalım bira içen insan
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 21:01

Her türlü ve her zaman yanlız dikkatli ol karşında turnuva şampiyonu var Wink bounce
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 22:03

adam oyun oynarken kopuyo beaa Very Happy Very Happy
Bozkurt

Yeni Üye Bozkurt

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyCuma Eyl. 26 2008, 21:20

tüm oyunlar hiç farketmez:Very Happy
Misafir

Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyC.tesi Eyl. 27 2008, 07:23

Tek Oyunum COUNTER STRİKE Her TürLü Vs YapıLır Very Happy:D:D
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 02:35

mostwanted
https://dejawuep.yetkin-forum.com
DarKZoMBié

Meraklı Üye DarKZoMBié

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : TeKSaS-KaLe Arkası İş/Hobiler : Counter Strike 1.6 , NFS Pro Street Lakap : ScaячEηєmч
Kişi sayfası
Rep::
asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? Img_left1000/1000asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? Empty_bar_bleue  (1000/1000)
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPtsi Ekim 13 2008, 15:39

Fifa 09 Her TürLü Vs. YapıLır Very Happy:D lol!
http://forum-turkiye.yetkinforum.com
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptyPtsi Ekim 13 2008, 19:04

WateR demiş ki:
Her türlü ve her zaman yanlız dikkatli ol karşında turnuva şampiyonu var Wink bounce

puahah turnua şampiyonuymuş ben o turnuvaların hepsni en az 10 kere bitirip bitirip tekrar oynadım

beginnerde oynayıp turnuva kazanırsın ben proesyonelde oynuyorum
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
MesajKonu: Geri: asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???   asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ??? EmptySalı Ekim 14 2008, 11:56

Crewen demiş ki:
WateR demiş ki:

puahah turnua şampiyonuymuş ben o turnuvaların hepsni en az 10 kere bitirip bitirip tekrar oynadım

beginnerde oynayıp turnuva kazanırsın ben proesyonelde oynuyorum

öyle turnuva değil koçum bizim burdaki ps cafe turnuva yapmıştı orda 1. olmuştum cafe sahibinibile yendim Wink Smile

asla vazgeçmem çok seviyorum dediğiniz oyunlar ???

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası