Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

en iyi öykü yarışması...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 15:21

AdeS demiş ki:
Crewen demiş ki:
sende gidenin arkasından ağlayan duygusal ceylanın hikayesii yaz yani kendi hikayeni Very Happy

cheers çoook zekiyiiiiiiiimmmmm cheers

sieee zamanı gelnce sende yazarsın ne yazcam öle bi konu gidene bb denir Very Happy bide ağladığım falan yok bnm baaadııırrrrr

Yemişsin tekmeyi işte ne konuşuyon hala yaz öykünü öyle konuş Alla Allah Mad
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 21:50

konuşurum alla alla adam bana laf atıoo saçma sapan sebeb sunup tekme atmak kolaydır atan için tabe içine sindirebilen için.. sen yaz o zaman sen ne duruosun
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 21:53

AdeS demiş ki:
konuşurum alla alla adam bana laf atıoo saçma sapan sebeb sunup tekme atmak kolaydır atan için tabe içine sindirebilen için.. sen yaz o zaman sen ne duruosun

KIzdırmayın Sedayı ya :S
https://dejawuep.yetkin-forum.com
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 22:30

saol emre (:
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 22:30

AdeS demiş ki:
saol emre (:

eyw cigerim Smile
https://dejawuep.yetkin-forum.com
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 14:10

DeJaWuEp demiş ki:
AdeS demiş ki:

KIzdırmayın Sedayı ya :S

Yaw kızsa ne olacak yemiş tekmeyi bi kere kimse değiştiremez bunu
crazydeli586

Site Yengesi crazydeli586

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Evden İş/Hobiler : Salih , telefon , pc ,sigara , kül tablası =) Lakap : Yenge
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 16:08

ulan burası iyice kızışmış buz getirebilirim istiyene:D:D
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 16:15

crazydeli586 demiş ki:
ulan burası iyice kızışmış buz getirebilirim istiyene:D:D

Oda fayda etmez yenge boşwer sen en iyisi Razz
crazydeli586

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Evden İş/Hobiler : Salih , telefon , pc ,sigara , kül tablası =) Lakap : Yenge
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 18:17

buz istiyen olursa ben yinede burdaym
‡‡~~Kà®à§îPä~~

Yeni Üye ‡‡~~Kà®à§îPä~~

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : İş/Hobiler : kitap okumak Lakap : karasıpa
MesajKonu: zuhahaha   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 18:51

yyaa buzz iyi geliyomu ki denedin galiba baya bi tavsiye etmişin geek Very Happy
the_CrOw

Yeni Üye the_CrOw

Yaş : Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 19:09

arkdşlar seda'ma laf atanı oyarım.... serkan bu senin içinde geçerli kardeşim herkes kendi dünyasında yaşasın...
magic

Meraklı Üye magic

Erkek
Yaş : 67 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 14 Nerden : İş/Hobiler : anı yaşamak Lakap : magic
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 19:17

götüme hiç tekme yemedim diyen yalan söyler o yüzden sorun yok!!
the_CrOw

Yeni Üye the_CrOw

Yaş : Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 19:23

kim kime attıysa attı bunu bi çocuk gibi büyütmeye gerek yok burda bazı arkadaşlar kendi hikayeleri yerine başkalarının hikayelerine karışmayı seviyolar sanırım dediim gibi herkes kendi dünyasında hayal kursun...
‡‡~~Kà®à§îPä~~

Yeni Üye ‡‡~~Kà®à§îPä~~

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : İş/Hobiler : kitap okumak Lakap : karasıpa
MesajKonu: son nokta   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 19:30

onurcumm iştee yaaa Smile sefiorum seni flower
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 19:39

cnm bnmm yaa Smile Smile Smile
crazydeli586

Kadın
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 20:07

denemedm karasıpa ama deneyenler çok memnun ben uygulama kısmıyla ilgilenmiyom sadece buzu yolluyom istersen yollayayım sana:D:D
‡‡~~Kà®à§îPä~~

Yeni Üye ‡‡~~Kà®à§îPä~~

Kadın
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 20:28

ihtiyacım olsa isterdim banada yolla derdim geek sadece yarıomu die sordum cvp için saolll
crazydeli586

Kadın
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 20:45

hevesli gördm sanki de ondan dedm Very Happy
salla_127

Yeni Üye salla_127

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : SallA nABcaN...!! Lakap : KhaLLesh
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12 2008, 21:19

crazydeli586 demiş ki:
hevesli gördm sanki de ondan dedm Very Happy

BUZZZZZ Arrow Crazydeli586 VE crazydelinin son hali: Suspect

istanbul G.O.PAŞA DAN ADES'e seni BuuukaDAR cheers seviyoruz. ArKiCİm!!!! yaNLıs DeiLsin
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 13 2008, 02:24

Tmm yaşasında ben sadece bahadırın yaptığı şakanın üstüne bi şaka yaptım ama alınmış kendisi bu kdar alıncağını bilsem yapmazdım bundan sonra yapmam ztn de bide son bişey daha eklicem bazıları kendi çapında yorumlar ekliyo...yazanlar kendilerine baksın ve tanımadıkları kişi hakkında yorum yapmasınlar... Wink
Kimsenin artistlik yapmasına gerek yok!!!!!

En son WateR tarafından Ptsi Ekim 13 2008, 23:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 13 2008, 11:03

WateR demiş ki:
the_CrOw demiş ki:
arkdşlar seda'ma laf atanı oyarım.... serkan bu senin içinde geçerli kardeşim herkes kendi dünyasında yaşasın...

Tmm yaşasında ben sadece bahadırın yaptığı şakanın üstüne bi şaka yaptım ama alınmış kendisi bu kdar alıncağını bilsem yapmazdım bundan sonra yapmam ztn de bide son bişey daha eklicem bazıları kendi çapında yorumlar ekliyo onur sen hariç gayet ciddisin çünkü oyüzden sana cvp verdim ben ciddi olan arkadaşlarla muhattap oluyorum...yazanlar kendilerine baksın ve tanımadıkları kişi hakkında yorum yapmasınlar... Wink

yaptığınız şaka haddini aştı artık yani bahadır okadar açmamışş sen direk tekme olaylarına girmişsn.Size şaka yapmayın demiyorum ama artık bu konuda şaka yapmayın canımı sıkıyo anlamıyomusunuz ya birazda iğneyi kendinize batırın bakalım nası olur

Nyse bu konunun burda kapatılmasını istiyorum bidaha bu konuda şaka yapılmasın gerçekten boku çıktı artık !!

Lütfen bidaha açılmasın yoksa kalbinizi kırıcam ve bunu yapmak istemem :O

hatta muhabbeti bile açılmasın şakası deil...

bide eer seko kırdıysam da k.bakma yani beni de anla Crying or Very sad
crazydeli586

Kadın
MesajKonu: Geri: en iyi öykü yarışması...   en iyi öykü yarışması... - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 13 2008, 19:40

dikkatini çekerim ben onu sedaya demedm

en iyi öykü yarışması...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2