Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AKP herşeye Ragmen hala %33..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Y3N3RRR

Yeni Üye avatar

Yaş : Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
AKP herşeye Ragmen hala %33.. Vide
MesajKonu: AKP herşeye Ragmen hala %33..   AKP herşeye Ragmen hala %33.. EmptyCuma Eyl. 26 2008, 17:49

Evet inanılmaz ama gerçek... bir millet düşünü ki atasının miras bıraktıgı degerlerı yıkmaya satmaya çalışan insanları iktidara getırıor.
Sadece İktidar değil koşke.,Yok e,yargıya kadar yerleştirior...
Tv'de hep goruyoruz bu insanların neler yaptıgını emınım kı herkez illallah edıyordur.
Ama nasıl? pekı nasıl hala bu party anketlerde lider olabiliyor?
İnanılmaz ama işte bir Turkıye gerçeği!!!
Başta laiklik olmak uzere ******umuzun bütün Inkılaplarını yıkmak ısteyen bu ADİler nasıl,hangi akla hizmet halkımız tarafından iktidara layık goruluyor.
Ben vatansever,******cu ve milliyetçi bir insan olarak diyceğiim şudur ki;
Eger siz türksenız,BEN TURK OLMAKTAN UTANIYORUM!!!
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: AKP herşeye Ragmen hala %33..   AKP herşeye Ragmen hala %33.. EmptyCuma Eyl. 26 2008, 19:02

olabilir ama biz cCc
Bozkurt

Yeni Üye Bozkurt

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Geri: AKP herşeye Ragmen hala %33..   AKP herşeye Ragmen hala %33.. EmptyCuma Eyl. 26 2008, 19:17

BENCE DURUM ÖLE DEİL TMM KATILIYORUM DEDİKLERİNE AMA . AKP DAHA ÇOK OYLARI DOĞUDAN ALIYOR YANİ YANLIŞ ANLAMAYIN AMA , EĞİTİM DÜZEYİ DÜŞÜK YERLERDEN ALIYOR . ADAM KOMUR DAĞITIYO VATANDAŞTA ''BU ADAM BİZE KOMUR DAĞITTI OYUM ONA'' DİYOR. O YUZDEN DE ŞİMDİ BİR ÇOK KOMUR FİRMASI BATMAK ÜZERE.
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: AKP herşeye Ragmen hala %33..   AKP herşeye Ragmen hala %33.. EmptyCuma Eyl. 26 2008, 21:10

Bozkurt kardeşim çok doğru söylemiş gelen oyların çoğu doğu bölgelerinden ordaki insanlar aç durumları kötü hemde cahil oldukları için böyle oyunlara kanıyorlar No
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : olduğum çok mu önmli İş/Hobiler : ... gök bilimleri vs...güzel olan herşey ruh halime bağlı :D Lakap : k@pt@N
MesajKonu: Geri: AKP herşeye Ragmen hala %33..   AKP herşeye Ragmen hala %33.. EmptyC.tesi Ekim 25 2008, 00:05

şuanda hiçbir partinin türkiye yönetimine gelecek özelliklere sahip olmadığını düşünüyorum. ayrıca kömür meselesi belli bir stok olayıydı diye biliyorum ama kesin bişey söyliyemem... bakın akp nin olayı:
Recep Tayip Erdoğan kendini halktan biri gösteriyor.(yani öyledir bieşy diyemem)diyorku ben sizin temsilcinizim ama ben sizin için burdayım.ben buraya sizin aranızdan geldim diyor. ve ayrıca çok iyi de ikna etmeyi biliyor.ve diğer partilere diğer düşüncelere karşı saygılı bir tavır takınıyor. vereceği cevaplarıda iyi seçiyor.
ve şunuda söylemek isterim. partiler belli simgelere dayandırıyor kendini Türklük, cumhuriyetçilik, din, yada doğu bölge insanımızın fikrini savunanlar.... ve bu konular üstünde siyaset yapıyorlar... ama baktığınızda bu partilerle bu partinin saklandığı fikir birbiriyle uyuşmuyor...

AKP herşeye Ragmen hala %33..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası