Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ASLHN

Bağımlı Üye ASLHN

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : İş/Hobiler : resim resim resim Lakap : yalnız ressam
İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! Vide
MesajKonu: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 01:32

böğürrr haykom cheers

En son ASLHN tarafından Paz Ekim 12 2008, 19:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ASLHN

Bağımlı Üye ASLHN

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : İş/Hobiler : resim resim resim Lakap : yalnız ressam
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 01:33

herşey dün gibi inan gelir geçer bilemezsek kıymeti hayat bizi içer
DeJaWuEp

Web Master DeJaWuEp

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : Deutschland / Bonn İş/Hobiler : Rap - Poker - Okey =) Lakap : DeJAWuEp - Duygusuz Serseri
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPerş. Eyl. 25 2008, 14:23

Seviyorum UleNNNNNN
https://dejawuep.yetkin-forum.com
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptySalı Eyl. 30 2008, 09:15

bende seviyorum kahretsin Very Happy
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptySalı Eyl. 30 2008, 11:11

Oley be içki yasağı kalktı lol!
AdeS

Onursal Üye AdeS

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : .. Lakap : ...
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 10:31

üniversiteye bi an önce gitmek istiyorum !!! Crying or Very sad
crazydeli586

Site Yengesi crazydeli586

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Evden İş/Hobiler : Salih , telefon , pc ,sigara , kül tablası =) Lakap : Yenge
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPerş. Ekim 09 2008, 16:51

SEVİYOYUM SEVİYOYUM SEVİYOYUM
Crewen

HaftannElemanı Crewen

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/09/08 Mesaj Sayısı : 457 Nerden : Olduğum Önemli mi ? İş/Hobiler : Emine Lakap : Crewen
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPerş. Ekim 09 2008, 18:41

öööhoooo ögghhoooo çok hastaımm
crazydeli586

Site Yengesi crazydeli586

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Evden İş/Hobiler : Salih , telefon , pc ,sigara , kül tablası =) Lakap : Yenge
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyCuma Ekim 10 2008, 15:52

geçmiş olsun bahadır:D:D
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 422 Nerden : Bursa İş/Hobiler : Gitarist Lakap : WateR
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyC.tesi Ekim 11 2008, 14:16

Bu günlrde herkz hasta burdan hasta olan herkze geçmiş olsn dileklrmi iletmk istiyorum
‡‡~~Kà®à§îPä~~

Yeni Üye ‡‡~~Kà®à§îPä~~

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : İş/Hobiler : kitap okumak Lakap : karasıpa
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPaz Ekim 12 2008, 18:42

kendimi seviyorum afro
Rain

OldSchooL Rain

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 37 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Basketbol,Bilgisayar,Rap,Hip-Hop,Graffiti.......... Lakap : Rain
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPtsi Ekim 13 2008, 17:17

Hay sizin sevginize romantik oldunuz çıktınız başıma ya bi tek sekoyu seviyorum ben o da kimseye aşık olmadığı için çak koçum Exclamation jocolor king
WateR

Site Muhtarı WateR

Erkek
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPtsi Ekim 13 2008, 19:58

Rain demiş ki:
Hay sizin sevginize romantik oldunuz çıktınız başıma ya bi tek sekoyu seviyorum ben o da kimseye aşık olmadığı için çak koçum Exclamation jocolor king

Çaktım koçum eyw bende seni seviyorum kimseyi sevmediğin için Razz

En son WateR tarafından Salı Ekim 14 2008, 11:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Spawn

Meraklı Üye Spawn

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : BuRsA İş/Hobiler : Basket-Fotografçılık Lakap : Spawn
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPtsi Ekim 13 2008, 21:06

doğrudur insanların içinde kalan şeyler can acıtır çıkar gitsin olsun bitsin Kabızlığa HAYIR!!
Zaikeith

Meraklı Üye Zaikeith

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : dünyadan İş/Hobiler : öğrenci Lakap : BURNingSensation
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptySalı Ekim 14 2008, 01:12

neyin peşindesinnnn ???? Very Happy
yadeller

Meraklı Üye yadeller

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : İş/Hobiler : makineci Lakap : yadeller,rallykopat
MesajKonu: haykıramıyoooooom   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyPerş. Ekim 16 2008, 21:44

ah bi içimdeki çıkarabilsem dünyalar benim olcak ama günden güne içime gömülüyo haykıramıyom
bakış

Meraklı Üye bakış

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : olduğum çok mu önmli İş/Hobiler : ... gök bilimleri vs...güzel olan herşey ruh halime bağlı :D Lakap : k@pt@N
MesajKonu: Geri: İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!   İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!! EmptyC.tesi Ara. 06 2008, 21:05

hayatta hiçbir zaman istediğimi alamadım yada aldığımda istediğim zevki vermedi.... hayatta sevdiğim şeyleri yaşıtlarım hiçbirzaman sevmedi... ama diğerlerinin de sevdiğini ben sevemedim... işte beni yalnız kılan ve gecelere mahkum eden sebeplr... bir kıza yada bir erkeğe bağlanmak da hoşuma gitmiyor... saçma ve aptalca bence hayatta sadece dostluk olmalı böyle seviyorum seviyorum diyosunuz sevdiğiniz kişiye bir şey olsa ne yaparsınız... o ölücek olsa onun yaşaması için kendinizi feda edebilirmisiniz... eğer edemiyosanız sevmiyorsunuz... ama ben ederim hayatta ki dostum için ederdim.. yokum yokluktayım... çaresizim.. şuan ölmemle ölmemem arasında bir fark yok...... olay buu

İÇİNDEN GELENİ SÖYLE!!! KALIRSA YAZIK OLUR!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası